Výstava IDEX 2021 v Abu Dhabi

Spoločnosti holdingu MSM GROUP sa predstavia na veľtrhu IDEX 2021.

Aj napriek trvania celosvetovej pandémie koronavírusu sa od 21. do 25. februára v Abu Dhabi v Spojených arabských emirátoch uskutoční IDEX 2021, jeden z najväčších tradičných svetových veľtrhov obranných technológií a techniky.

Medzi vystavovateľmi tradične nebudú chýbať ani spoločnosti patriace do holdingu Czechoslovak Group (CSG) .

Spoločnosti holdingu CSG plánujú na veľtrhu IDEX 2021 predstaviť niekoľko noviniek a zaujímavých exponátov.

Pravidelne na veľtrhu IDEX, ktorá sa koná každé dva roky, vystavujú stovky firiem a spoločností z niekoľkých desiatok krajín sveta. Kvôli COVID-19 epidémie, bude priebeh tohtoročného ročníka veľtrhu trochu odlišný, a aj prezentácie firiem a ich veľkosť budú prispôsobené epidemiologickým opatreniam.

MSM GROUP predstaví svoje portfólio 60 mm mínometných nábojov s ultra ľahkým mínometom ANTOS. Veľkokalibrovú muníciu ráže 155mm s dostrelom 40km. Predstaví aj produkty spoločnosti FMGranada,  ktorá ponúka široké portfólio vysoko výkonnej munície zodpovedajúcej štandardom kvality NATO, najmä muníciu pre veľké kalibre do tankov a húfnic. Zaujímavé výstavné kúsky 105mm a 120mm budú určite priťahovať  oči návštevníkov.

Význam veľtrhu IDEX neustále rastie. Svedčí o tom počty vystavovateľov - v roku 2017 malo na veľtrhu svoje expozície cez 1200 vystavovateľov z viac ako 57 krajín, o dva roky neskôr už to bolo viac ako 1300 vystavovateľov zo 62 krajín.